ВИДЕО: Снимени сред бел ден, како ограбуваат автомобил во градски парк во Скопје


krazbaТројца крадци фатени на дело додека ограбуваат луксузен автомобил на паркингот пред Филип Втори Арена во скопскиот Градски парк. Целата „операција“ била уловена на камера а во дневникот ја објави ТВ Сител. Според последните информации, полицијата веќе работи на утврдување на идентитетот на лицата од снимката

ZaSe.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1