ВИДЕО: Снимка од моментот кога го прегазиле Лука на Бранков мост


Видео записаот настанал во моментот кога е убиен Лука Јовановиќ (21) на 25-ти јули.

Записот открива дека сите патници во возилото биле свесни за несреќата која се случи на 25-ти јули на Бранков мост.slika

Снимката ја направила Милица Новаковиќ, а на самиот почеток од снимката се слуша удар, кршење на стакло и веднаш потоа една девојка изговара: „Полакце, полакце…Се е во ред, се е ок. Ајде полека“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1