ВИДЕО: Со пари си купуваш убавина – Сите пластични операции на Иванка Трамп!


Иванка Трамп е деловна жена, модел, писател и ќерка на еден од најбогатите луѓе во светот Доналд Трамп.

На нејзината убавина никој не останал рамнодушен, а на сите случувања го привлекува вниманието со својот моден избор.

Но, ниту таа не останала имуна на пластичните операции и естетски зафати.ivanka

Кога нејзините корекции се во прашање, јавноста е поделена во своите мислења. Едни сметаат дека сега е поубава и позрела, додека другите и не се воодушевени од нејзниот изглед, тврдејќи дека во потполност го променила изгледот, изгледа постаро и неприродно.

Најмногу доаѓаат до израз нејзините гради, кои преку ноќ станале поголеми за три броја. Подоцна и самата признала дека вградила силикони.

Следен е носот. Порано бил поширок, за разлика од сега кога има правилен облик. Освен носот се шпекулира дека ја корегирала и брадата.

Покрај овие хируршки зафати, во медиумите се шпекулира дека ќерката на еден од најбогатите луѓе во светот била и на разни третмани за разубавување: липосукција, ботокс, Face lifting и филери.

Погледнете го видеото и проценете сами.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1