ВИДЕО: Сред грабеж на златара и испаднаа гаќите


Жена без било каква маска и со огромен камен упадна во златара со намера да ја ограби.

Но од самиот почеток овој грабеж беше осуден на неуспех.undifail

Од почеток на кражбата ја следеа неволји. На сета неспретност, сигурносните камери одлично ја снимија целата кражба, но и идентитетот на жената.

Погледнете што се направи оваа жена!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1