Видео: Студентски марш


Нема да дозволиме лошите реформи да биде товар на идните геренации, како што тоа го допуштиле нашите родители

10850831_10152663022258439_1792278728_n-702x336
Фотографии на ОВОЈ ЛИНК
Видео – Факултети.мк

Фо

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1