ВИДЕО: Тамара Тодевска на првата проба на евровизиската сцена


Тамара Тодевска со целиот свој тим отпатува во Тел Авив, каде веќе започнаа подготовките за нејзиниот евровизиски настап.

Денес, се одржа нејзината прва проба на евровизиската сцена.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1