ВИДЕО: Таткото почна да го тепа бебето, но тогаш се појави мачката…


Овие родители сакаа да му покажат на светот дека ја имаат најбрижната мачка на светот.tat.jpg500

 

Таткото глумеше дека го тепа бебето, а мачката сето тоа го гледаше. Тогаш се приближи, а нејзината реакција многу ќе ве насмее.

Убаво е да имаш ваков член на семејството за кој знаеш дека секогаш ќе те штити.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1