Видео: Тешка сообраќајна несреќа во Кисела Вода – еден повреден


Автомобил со голема брзина утрово удрил во бандера кај Даре Џамбаз во Кисела Вода при што се запалило возилото, објави Сител.Screenshot_152

На местото интервенирала противпожарно возило, а возачот со возило на Итната помош е префрлен во болница.
Се уште не е познат идентитетот и здравствената состојба на повредениот возач.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1