ВИДЕО: Тетовец со автомобил влета во бурекџилница


Возачот на автомобилот „голф“, Ј.Исени од тетовско Камењане, е полесно повреден откако вчера околу 19 часот изгубил контрола и со своето возило влетал во бурекчилницата во неговото село.burk_thumb_medium500_289

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1