ВИДЕО: Трогателно – мајка на Јутјуб им објаснува на децата зошто мора да умре


maqjka video Џенифер Џонсон (30) на Јутјуб постави видео во кое на своите две мали дечиња им објаснува дека има болест на срцето и дека поради тоа ќе умре.

Таа видеото го поставила со цел децата да знаат дека направила се за да се избори со тешката болест и да може да ги види како ќе растат.

deca majka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1