Видео: Уловено морско чудовиште тешко 350 килограми


Група научници од Нов Зеланд денеска сецирале огромна лигна која неодамна била извлечена од океан16092014222111_1609alignja

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1