Кајмакоски и Јоксимовиќ се скарале !?


Даниел Кајмакоски не присуствуваше на гала венчавката на неговиот ментор Жељко Јоксимовиќ. Според некои српски медиуми, тие се скарани а причини се почестите несогласувања кои ги имало меѓу нив двајца, а во однос на агажманите за кои Даниел морал да се поајавува, а не добивал ни скршен денар.daniel4

Другата верзија е дека меѓу Жељко и Даниел се уште цветат рози. Единствена причина поради која тој не присуствувал на венчавката е затоа што Даниел бил болен. Фатил грип па морал да одмара во кревет, a поради настинката наводно биле и откажани и некои негови спонзорски активности за Ладна.

Дали постои и трета верзија?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1