(ВИДЕО) Врв на пијанство – Мртов пијан сакаше да се размине сам со себе


Познато е дека Русите сакаат да попивнуваат и дека понекогаш претеруваат со тоа. Сега на социјалните мрежи се појави видео, во кое еден Рус е толку пијан што не може да си го види својот одраз во огледало.Untitled-2-620x350

Веројатно по големо влијание на алкохолот мисли дека некој го напаѓа, па во еден момент почнва да се турка со огледалото.

Се изгледаше толку смешно, а беше вистинска штета ако не беше снимено.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1