Викенд временска прогноза – Времето целосно ќе се смени


Ова е временската прогноза за викендов според Accuweather.

Не чека топол и сончев викенд по студоти, дождот и снегот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1