Викторија Бекам покрај милионите барала бесплатен Ипод за синот


Имаат милиони а сепак гледаат да пројдат гага. Синот на Дејвид и Викторија Бекам го скршил иподот кој го имал. Бруклин имал ни помалку ни повеќе 1000 долари вреден ипод, и сам си го скршил.

Викторија без срам и перде отисла во продавницата на Apple и барала да и го сменат за нов – и тоа бесплатно. Им дала до знаење на вработените дека нема намера пак да троши пари за иста работа.

Она што е најтрагично е што успеала да добие бесплатен ипод. Она е позната и моќна никој не сака да се замери со неа па ни големиот Apple.

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1