Вистинска Љубов: 24 годишна девојка се заљуби во Милијардер (81)


Популарната плејбој зајачица Кејти Шмитц, која има само 24 години, се омажи за 57 години постариот милијардер Ручард Лугнер, кој е сопственик на најголемите градежни фирми и трговски центар во Австрија.
brak1-500
Тие двајца биле во врска за време на неговиот четврти брак, а сега решиле да ја крунисаат својата љубов со брак.
-Ова ми е петти брак и се надевам дека ја направив вистинската работа, изјави Ричард после венчавката.
brak-500
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1