Вистинските борци очајот го заменуваат со желба и љубов (Видео)


solziНајлесната работа во животот е да најдете изговор и опрадување. Вистинските борци наместо изговор, наоѓаат мотив, желба, љубов…. резулатот ќе ве расплаче.

Денешен.мк
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1