Владо Јаневски уловен со нова девојка (Фото)


Порталот Убавина и здравје објави фотографија на која пејачот Владо разменува “страсти“ со една девојка. Нема информации која е девојката и за што станува збор – дали е Владо повторно вљубен или?

Повеќе информации се најавуваат во  печатеното издание на магазинот “Свет“…

F3-vlado-janevski-i-ani-malinkova

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1