ВЛЕЗЕТЕ ВО СЕКОЈА ШИФРА: Со овој трик ќе ги дознаете сите лозинки (ВИДЕО)


Ако сте вие единствениот кој го користи лап топот или компјутерот, голема е веројатноста дека му дозволувате на пребарувачот да ги памти вашите лозинки и шифри.facebook-ap

Ако е тоа така, сигурно ги имате заборавено поголемиот број шифри и не би можеле да се логирате на уреди кои не се ваши.

Постои едноставно решение за тоа. Во полето каде ја пишувате лозинката кликнете со маусот и одберете ја опцијата „inspect element“.

Во долниот дел од екранот ќе ви се отвори прозорче, а се што треба да сторите зборот “password” да го замените со зборот zamenite “text”, како што можете да видите на снимката подоле.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1