Внимавајте: Студентка го ставила лаптопот на полнач преку ноќ – едвај преживеала


Студентка на медицина добила тешки изгореници, откако полнач за лаптоп експлодирал и ја запалил нејзината соба, додека таа спиела.lap top eksplozija

Кати Емсли, пред да легне да спие, го ставила својот лаптоп да се полни, но не ни очекувала дека тој ќе експлодира.

Како што пренесуваат британските медиуми полначот го скршил ѕидот, го запалил теписонот, а потоа огнот се проширил и на нејзиниот кревет.

Во паника се обидела да се бори со огнот, но за жал се здобила со сериозни изгореници.

За среќа огнот брзо се смирил, а девојката бил пренесена на болница, каде се бори против изгорениците.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1