Во конзерва туна пронашла мистериозно суштество со црни очи! (ФОТО, ВИДЕО)


Зое Бутлер (28) од Британија во конзерва туна здогледала нешто што – гледало во неа! Имено, кога ја отворила конзервата, во туната се наѕирало некакво суштество.tuna-sust

Фотографиите им ги испратила на компанијата која ја произведува туната, а компанијата се извинила и објавила дека истрагата е во тек.cudoviste tuna1

Жената одлучила да го сочува непознатото угинато суштество со мали црни очи додека не добие некоја повратна информација за тоа што точно нашла во конзерватаzena tuna sustestvo

Фо

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1