ВО ОХРИД: Се по 50 денари … ЗА ИНАЕТ ОД КОМШИЈАТА! (Фото)


Гордоста на Македонија, убавиот Охрид повторно е преполн со туристи, како во најдобрите времиња.  Но, кога сме кај Охриѓани, како домаќини секогаш знаат да не насмеат. Па така и на оваа фотографија која е направена во близина на плажата Немо, можете да видите на една тезга интересна огласна табла…

БИЖУТЕРИЈА-  Се по 50 денари … ЗА ИНАЕТ ОД КОМШИЈАТА!

Srekja.mk

oh

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1