Во шаторите пред Влада кампува и првиот македонски ПОРНО актер – Драги Шпага


Драги Шпага првиот македонски порно актер и ексклузивец на “Валијант“ ,кампувањето пред владата го искористи да се фотографира со Радмила Шеќеринска. Шпага е редовен на протестите за пад на владата и Никола Груевски. Драги  беше актуелен со порно филмот “Жена ми Мира пак мастурбира“,пишува Либертас

Фото - Либертас

Фото – Либертас

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1