Во вторник двојно поевтини влезници во новиот театар


teatar5Од 1 -ви февруари започнува акција во која секој вторник влезниците за театарските претстави во Македонскиот народен театар ќе бидат на половина цени.

Oваа поволна понуда за сите љубители на театарот ќе трае до крајот на театарската сезона.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1