ВО ЖИВО: Еве како е на плоштадот во Скопје во моментов


Предновогодишна атмосфера на плоштадот Македонија погледнете ја тука.

nova_godina_208757671

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1