10,9,8,7… 3,2,1 – СРЕЌНА НОВА 2014 ГОДИНА – еве што MKnews ви посакува


Влеговме во новата 2014 година. Гушнете ги оние кои ви се драги, кажете им дека ги сакате. Подарете насмевка и добар збор. СРЕЌНА НОВА 2014 ГОДИНА

НЕКА НОВАТА ГИ ЗАДРЖИ УБАВИНИТЕ ОД СТАРАТА – А НЕКА ГО ИЗБРКА ЛОШОТО И ДОНЕСЕ САМО УБАВИ РАБОТИ – БИДЕТЕ НИ СРЕЌНИ, НАСМЕАНИ, САКАНИ И МИРНИ И СПОКОЈНИ !!!!

MKnews.MK Ви посакува

Srekna-Nova-godina-MKD-news1111-300x300– сибирско здравје

– еврејско богатство

– француска љубов

– Ромска „јок“ секирација

А се останато има кај кинезите :) :) 🙂 

На овој список може да се додаде и

– пониски сметки

– помалку црни вести

– помалку политика во вашите животи :)

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1