ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски пред Собрание


Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во моментов пред Собранието дава изјава.

ТВ СИТЕЛ ја пренесува во живо

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1