Во живо обраќање и на Зоран Заев (Видео)


Во видеото подолу можете во живо да го следите обраќањето на опозицискиот лидер Зоран Заев.sdsm 333

Прес конференцијата е закажана за 15 минути после полноќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1