ВО ЖИВО: Прес-конференција во ЈОРМ


Прес-конференција во ЈОРМ на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, неговата заменичка Лилјана Спасовска и шефицата на Јавното обвинителство за организиран криминал, Вилма Русковска.

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1