ВО ЖИВО: Заев прифати 15 јули да се оди на избори


Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, во моментално одржува пресконференција која можете да ја следите на следниот линк.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1