ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ: Обесен маж пред зградата на „Нова Македонија“


Обесен маж утрово е пронајден во паркот пред старата зграда на „Нова Македонија“, во центарот на Скопје. Граѓаните кои поминувале низ паркот го забележале човекот, обесен на дрво со јаже. Најверојатно станува збор за самоубиство.

Се уште не е познат идентитетот на жртвата, а се работи за маж на возраст помеѓу 40 и 50 години.

А1он објави експлицитни фотографии од телото – фото на линкот на А1Он

obesen-nmak-685x320

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1