Вознемирувачко фото: 5 годишно девојче крвнички претепано во градинка


Лејси Харис доживеала вистински шок откако ја повикале од градинката во која оди нејзината 5-годишна ќерка Авалин, со образложение дека девојчето паднало и се повредило.

Screenshot_59Но кога Лејси пристигнала во градинката, таа наишла на сцена како од хорор филм.

Нејзината ќеркичка била целата модра во лицето, а поради сериозните повреди едното око и било екстремно отечено и сосема затворено.

Иако официјалниот извештај од градинката е дека Авалин паднала самата, мајката тврди дека нејзината ќеркичка била претепана од соученичка.

Screenshot_58

Вработените од градинката велат дека не биле присутни кога Авалин се повредила и не знаат како се случило тоа, но тврдат дека таа самата се повредила.

Тие ја игнорирале Авалин која на мајка си и раскажала дека друго девојче од градинката постојано ја удирало по лицето, додека таа не паднала од лизгалката.

dete tepano

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1