Вознемирувачко: Случајно сними како и се дави синот


Мајка го снимила своето синче како умира.
Ники и Нејт имаат три деца. Во моментот додека ги снимале своите помлади синови, најстариот син Гевин играл сам, во близина на прозорецот, пренесе британски Daily Mail.Screenshot_137
Мајката снимајќи ги децата, не забележала дека Гевин случајно си замота јаже околу вратот и почна да се дави. Во еден момент таа ја завртела камерата и го видела синчето. Ники хистерично ја фрлила камерата и почнала да вришти.

За среќа таткото успеал навреме да го извади јажето и да го спаси детенцето. Снимката е објавена како предупредување до родителите од опасноста од јажињата на завесите.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1