ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Дете паѓа од експалтор во трговски


Двегодишно дете за малку својата љубопитност ќе ја платеше со животот.

Имено во еден трговски центар прво едно поголемо момче нормално си се симна по ескалаторот но неговото помало братче реши да се лизга по држачите при што тие го повлекоа и несреќното момче падна во приземјето.Screenshot_86

Инцидентот се случи во трговски центар во градот Донгуан на југот на Кина, и благодарение на брзата реакција на луѓето, детето е префрлено во болница и се опоравува од повредите здобиени при падот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1