Вознемирувачко видео: Количка уби жена во супермаркет


kolica_1372096869_670x060 годишна жена загинала на самото место кога ја удрила количка во супер маркет.

60 годишната кинескиња ја буткала својата количка низ ексалаторот кога некој од вработените ја испуштил количката преполна со кутии која со голема брзина удрила во жената.

Според медиумите, жената била веднаш пренесена во болница но им подлегнала на повредите

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1