(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Жена го сними моментот кога терористот почнува да ги гази луѓето во Ница


Денеска низ социјалните мрежи кружи снимка од стршен момент кога терористот Мохамед, со камион почна да ги гази луѓето на улицата во Ница, за време на прославата на францускиот национален празник.nicanapadytkamion1

На снимката прво се гледа како минувачите уживаат во прославата, лесно одејќи околу бендот кој ја изведува планираната програма.

Неколку моменти подоцна камерата се врти, а во кадарот влегува белиот камион кој почнува да убрзува низ пешаците.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1