ВОЗНЕМИРУВЧКО ВИДЕО: Застрела дете на свадба!


Свадбата на блискиот исток заврши со трагичен крај. Едно дете беше убиено, а друго рането, затоа што вооружениот човек заборави дека има уште еден куршум во цевката.Screenshot_36

Видеото е со вознемирувачка содржина!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1