Врзувајте појас за да не ви се случи ваков хорор (Видео)


Вознемирувачко видео за страотна сообраќајна несреќа е објавено на каналот Youtube.

soobrakajkaaa-630x317

 

Да беше врзан со безбедносниот појас во автомобилот, возачот ќе останеше во автомобилот, но вака…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1