За 2 недели исчезнале 13 деца – страв на Балканот (Фото)


Во последниов месец од балканските земји се исчезнати голем број на деца, минативе две недели дури 13.

Меѓу нив се водеше и Тијана, Србинката која беше убиена од монструм.

isceznati deca

За само неколку дена за новоисчезнати се водат три мали девојчиња и 5 малолетни момчиња. Сите се од Унгарија. Несреќата со Тијана која го потресе целиот Балкан, го зголеми стравот кај нивните родители, но и кај јавноста.

Медиумите од регионот почнаа да пишуваат за можните црни сценарија дека можно е тие да ја преживеале судбината на малата Тијана.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1