Заев „ЛЕТА“ на моторче


Струмица по втор пат беше домаќин на меѓународното рели со теренски возила и автомобили. Тука се виде кој е по екстремните спортови. Зоран Заев објави фотографија на која „лета“ со моторче по патеката

фото: Фејсбук профил на Зоран Заев

zaev-13-650x400

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1