Замоците од Дизниленд за Божиќ (Фото)


Погледнете како изгледаат замоците од најзабавните паркови во светот за време на божиќните и новогодишните празници. Милионите светилки во сите бои и најразлични форми ја прават бајката уште поубава. Уживајте!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1