Запознајте ја бившата „драга“ на Ноле (Фото)


Лидија Поповиќ или Лејди Ли, како што се претставува, е позната диџејка и токму таа била некогашна девојка на Новак Ѓоковиќ, со која бил во врска во 2005 година, кога ја почнувал тениската кариера, дознава српски портал Курир.

Набрзо по врската со Лидија, Новак се вљубил во Јелена, со која е во брак и го има синот Стефан. Новак и Јелена годинава прославија 10 години љубов.bivsa bivsaa-480x566

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1