Запознајте ја личната асистентка на Трамп која има 26 години


Згодната бринета се вика Медлин Вестерхаут, а на јавноста и станала позната во 2016 година како „најфотографираната девојка на светот“.

Имено, Медлин тогаш работела во кулата на Трамп, а нејзина работа било да дочекува гости. опа често завршувала на фотографии со бројни светски имиња.

Од јануари оваа година таа станала секретарка на претседателот, што значи дека го организира неговиот распоред, ги прима неговите повици и работи многу работи за кои другите немаат пристап.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1