Зеќири на Фејсбук: Бидна – многу сме горди


Мухамед Зеќири веднаш по седницата на која беа изгласани уставни измени се огласи на Фејсбук.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1