Жената на претседателот фатена во неверство – снимена како се бакнува со млад маж (Видео)


Естониските медиуми ја обвинуваат сопругата на претседателот на државата, Томас Илвес дека го изневерува, јавува Русија денес.

Медиумите објавиле и видео во кое првата дама на Естонија се бакнува со младиот маж, кој е на возраст од 29-30 години.

Таблоидот Kroonika на насловната страна ја објавил приказната за неверството, со фотографија од Евелин Илвес како се бакнува со многу помладиот партнер.estonija neverstvo

Тие двајца биле снимени на балконот од кафулето “Комета” во Талин.

“Сведоците велат дека се однесувале како љубовници. Евелин Илвес не го тргнала погледот од својот партнер. Во околу пет часот наутро го напуштила објектот со својот пријател”, пишува весникот.

Медиумите објавиле и видео во кое првата дама на Естонија се бакнува со младиот маж, кој е на возраст од 29-30 години.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1