Зимата се врати- снег падна на Водно (ФОТО+ВИДЕО)


Велосипедисти кои вчера вечерта возеле до врвот на Водно се изненадиле кога забележале дека вее снег.

1500sneg-01

Facebook / Ѕид на сообраќајниот срам

Фотографиите што ги направија, јасно покажуваат дека, наместо пролетна атмосфера, горе ги дочекала мала снежна виулица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1