Знае како со жените – Даниел со бакнеж го честита 8 март


Знае како со жените – Даниел Кајмаковски со бакнеж фотографија која ја објави на фејсбук им го честита 8 март на сите припаднички на понежниот пол

daniel baknez

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1