Зоки Фаци во болница – го оперирале на кардиологија


Познатиот новинар Зоран Василевски не доживеал срцев удар, но е сместен во болница, каде што денеска го оперирал познатиот кардиолог Сашко Кедев, но од запушување на вена на ногата, дознава ХитПортал од извори блиски до познатиот водител.

На водителот му е вграден стент.zoki

Зоки Фаци ги поздрави своите пријатели на социјалните мрежи со фотографија од болница.

– Ти благодарам од срце др.Кедев. Арно рече ти имам јас rebel heart, напиша водителот.

Ние му посакуваме побрзо закрепнување.

Ti bagodaram od srce Dr kedev arno rece ti imam jas rebel heart

Posted by Zoran Faci Vasilevski on Monday, July 27, 2015

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1