Зошто Кеба и сопругата не беа на свадбата на својот син и Северина?


Тајната венчавка на Северина Вучковиќ и Игор Којиќ само ги потврди чаршиските муабети дека снашката веќе заведе ред во семејството на сопругот.se500

По нејзина наредба никој не смеел да се јавува на телефон на денот на венчавката, ниту Кеба, ниту Игор, ниту сестра и Маријана. Игор не одговарал ниту на повиците од свои блиски пријатели кои му се јавувале за да му честитаат.

На венчавката не присуствуваа Кеба и неговата сопруга Оља, бидејќи пејачката сакала на вечна љубов со деветтиот свршеник да се заветува само пред кумовите, мајката и синот Александар.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1