Деветнаесетгодишник од Струмица силувал малолетно девојче


Струмичанец вчера пријавил во полиција дека истиот ден Д.А.(19) од Струмица во неговата куќа извршил полов напад врз неговата 13- годишна ќерка.

Истиот ден во 09.35 часот, 13-годишното девојче било пријавено за исчезнато, затоа што, како што на 10 август околу 23.30 часот го напуштило домот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1